76,66 zł (94,29 zł z VAT)
| Typ nośnika | Etykieta |
|---|---|
| Szerokość | 100 mm |
| Długość | 100 mm |
| Rodzaj druku | Termotransferowy |
| Ilość w rolce | 1000 szt. |
| Ilość rolek w op. | 9 |
| Rdzeń rolki | 25 / 40 / 76 mm |
| Klej | Trwały |
| Materiał | Folia błyszcząca |
| Opis | Kolorowa etykieta z klejem 100 × 100 mm |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 9 | — | 76,66 zł |
| 10 - 40 | 1.64 % | 75,40 zł |
| 41+ | 3.14 % | 74,25 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 9 | — | 76,66 zł |
| 10 - 40 | 1.64 % | 75,40 zł |
| 41+ | 3.14 % | 74,25 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 9 | — | 76,66 zł |
| 10 - 40 | 1.64 % | 75,40 zł |
| 41+ | 3.14 % | 74,25 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 9 | — | 76,66 zł |
| 10 - 40 | 1.64 % | 75,40 zł |
| 41+ | 3.14 % | 74,25 zł |
Dostępność: 3-7 dni w magazynie
to prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: 786 660 607
mail: kontakt@drukarniawiw.com.pl
Etykieta zadrukowana jednolitym kolorem — często określana w poligrafii jako apla — to materiał, na który naniesiono warstwę farby o pełnym nasyceniu na całą jego powierzchnię. Jest to popularna alternatywa dla droższych materiałów barwionych w masie.
Etykiety pasują do większości popularnych drukarek termotransferowych, w tym modeli marek TSC, Zebra, Citizen, Godex oraz SATO.