37,70 zł (46,37 zł z VAT)
| Typ nośnika | Etykieta |
|---|---|
| Szerokość | 111 mm |
| Długość | 75 mm |
| Rodzaj druku | Termotransferowy |
| Ilość w rolce | 700 szt. |
| Ilość rolek w op. | 27 szt. |
| Rdzeń rolki | 40 / 76 mm |
| Klej | Trwały |
| Materiał | Folia błyszcząca |
| Opis | Biała etykieta z klejem mocnym 111 × 75 mm bez perforacji |
Dostępność: 3-5 dni w magazynie
to prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: 786 660 607
mail: kontakt@drukarniawiw.com.pl
Etykieta zadrukowana jednolitym kolorem — często określana w poligrafii jako apla — to materiał, na który naniesiono warstwę farby o pełnym nasyceniu na całą jego powierzchnię. Jest to popularna alternatywa dla droższych materiałów barwionych w masie.
Etykiety pasują do większości popularnych drukarek termotransferowych, w tym modeli marek TSC, Zebra, Citizen, Godex oraz SATO.