18,78 zł (23,10 zł z VAT)
| Typ produktu | Taśma termotransferowa (ribbon) |
|---|---|
| Producent | Zebra |
| Technologia druku | Termotransfer |
| Długość taśmy | 74 m |
| Gilza | 1/2″ |
| Szerokość gilzy | 110 mm |
| Dostępne serie | 3200 (woskowo-żywiczna) 03200GS06407 |
| Dostępne szerokości | 64 mm |
| Kolor druku | Czarny |
| Minimalne zamówienie | 12 rolek (i wielokrotność) |
to prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: 786 660 607
mail: kontakt@drukarniawiw.com.pl
Zebra ma wieloletnie doświadczenie w technologii druku termotransferowego. Każda taśma jest testowana pod kątem zgodności z drukarkami i materiałami oraz jakości nadruku, co ułatwia dobór taśmy do konkretnego zastosowania i pozwala w pełni wykorzystać możliwości drukarki.
Idealna do większości standardowych zastosowań. Sprawdza się na materiałach papierowych, przy szybkim drukowaniu (do 12 cali/sek) oraz w środowiskach z małym lub zerowym narażeniem na chemikalia i ścieranie.
Typowe zastosowania:
Zapewnia dobrą odporność na ścieranie i działanie chemikaliów. Przeznaczona do papieru powlekanego oraz matowych materiałów syntetycznych, w środowiskach o umiarkowanym lub silnym narażeniu na chemikalia i ścieranie. Cechuje się bardzo dobrą odpornością na zarysowania i rozmazywanie oraz lepszą pracą w podwyższonych temperaturach niż standardowe taśmy woskowo-żywiczne.
Typowe zastosowania: