27,11 zł (33,35 zł z VAT)
| Typ nośnika | Etykieta |
|---|---|
| Szerokość | 60 mm |
| Długość | 45 mm |
| Rodzaj druku | Termotransferowy |
| Ilość w rolce | 1000 szt. |
| Ilość rolek w op. | 10 szt. |
| Rdzeń rolki | 25 / 40 / 76 mm |
| Klej | Trwały |
| Materiał | Folia PP – BM461 |
| Opis | Biała etykieta foliowa z klejem |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 10 | — | 27,11 zł |
| 11 - 40 | 4.09 % | 26,00 zł |
| 41+ | 6.68 % | 25,30 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 10 | — | 27,11 zł |
| 11 - 40 | 4.09 % | 26,00 zł |
| 41+ | 6.68 % | 25,30 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 10 | — | 27,11 zł |
| 11 - 40 | 4.09 % | 26,00 zł |
| 41+ | 6.68 % | 25,30 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 10 | — | 27,11 zł |
| 11 - 40 | 4.09 % | 26,00 zł |
| 41+ | 6.68 % | 25,30 zł |
Cena za rolkę (1000szt.)
Dostępność: 2 dni w magazynie
to prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: 786 660 607
mail: kontakt@drukarniawiw.com.pl
Etykieta z folii polipropylenowej (PP) to wytrzymałe i elastyczne rozwiązanie do oznaczania produktów, szczególnie tych narażonych na trudne warunki lub wymagających dopasowania do kształtu opakowania.
Etykiety pasują do większości popularnych drukarek etykiet, w tym modeli marek TSC, Zebra, Citizen, Godex oraz SATO.