39,13 zł (48,13 zł z VAT)
| Typ nośnika | Etykieta |
|---|---|
| Szerokość | 74 mm |
| Długość | 210 mm |
| Rodzaj druku | Termotransferowy |
| Ilość w rolce | 350 szt. |
| Ilość rolek w op. | 10 szt. |
| Rdzeń rolki | 40 / 76 mm |
| Klej | Trwały |
| Materiał | Folia PP – BM461 |
| Opis | Biała etykieta foliowa PP 74 × 104 mm z trwałym klejem |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 10 | — | 39,13 zł |
| 11 - 40 | 2.63 % | 38,10 zł |
| 41+ | 5.44 % | 37,00 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 10 | — | 39,13 zł |
| 11 - 40 | 2.63 % | 38,10 zł |
| 41+ | 5.44 % | 37,00 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 10 | — | 39,13 zł |
| 11 - 40 | 2.63 % | 38,10 zł |
| 41+ | 5.44 % | 37,00 zł |
Cena za rolkę (350 szt.)
Dostępność: 2 dni w magazynie
to prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: 786 660 607
mail: kontakt@drukarniawiw.com.pl
Etykieta z folii polipropylenowej (PP) to wytrzymałe i elastyczne rozwiązanie do oznaczania produktów, szczególnie tych narażonych na trudne warunki lub wymagających dopasowania do kształtu opakowania.
Etykiety pasują do większości popularnych drukarek etykiet, w tym modeli marek TSC, Zebra, Citizen, Godex oraz SATO.