46,17 zł (56,79 zł z VAT)
| Typ nośnika | Etykieta |
|---|---|
| Szerokość | 36 mm |
| Długość | 18 mm |
| Rodzaj druku | Termotransferowy |
| Ilość w rolce | 500 szt. |
| Ilość rolek w op. | 3 szt. |
| Rdzeń rolki | 40 mm |
| Klej | Trwały |
| Materiał | Folia srebrno – szara |
| Opis | Brak możliwości ponownego naklejenia |
Cena netto za rolkę (500szt.)
Dostępność: 2-5 dni
to prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: 786 660 607
mail: kontakt@drukarniawiw.com.pl
Etykieta VOID to specjalistyczna plomba zabezpieczająca, której główną cechą jest trwałe i widoczne sygnalizowanie próby jej naruszenia. Stanowi bezpośredni dowód ingerencji w integralność produktu lub opakowania — kluczowy element w logistyce i handlu.