54,00 zł (66,42 zł z VAT)
| Typ nośnika | Etykieta |
|---|---|
| Szerokość | 40 mm |
| Długość | 20 mm |
| Rodzaj druku | Termotransferowy |
| Ilość w rolce | 500 szt. |
| Ilość rolek w op. | 2 szt. |
| Rdzeń rolki | 40 mm |
| Klej | Trwały |
| Materiał | Folia srebrna |
| Opis | Etykieta 40 × 20 mm z folii srebrnej; brak możliwości ponownego naklejenia |
Cena netto za rolkę (500szt.)
Dostępność: 2-5 dni
to prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: 786 660 607
mail: kontakt@drukarniawiw.com.pl
Etykieta VOID to specjalistyczna plomba zabezpieczająca, której główną cechą jest trwałe i widoczne sygnalizowanie próby jej naruszenia. Stanowi bezpośredni dowód ingerencji w integralność produktu lub opakowania — kluczowy element w logistyce i handlu.