49,70 zł (61,13 zł z VAT)
netto / cena za rolkę
| Typ nośnika | Etykieta |
|---|---|
| Szerokość | 74 mm |
| Długość | 104 mm |
| Rodzaj druku | Termotransferowy |
| Ilość w rolce | 700 szt. |
| Ilość rolek w op. | 27 szt. |
| Rdzeń rolki | 40 mm |
| Klej | Trwały |
| Materiał | Papier matowy |
| Opis | Kolorowa etykieta 74 × 104 mm z trwałym klejem |
Dostępność: 3-7 dni w magazynie
to prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: 786 660 607
mail: kontakt@drukarniawiw.com.pl
Etykieta zadrukowana jednolitym kolorem — często określana w poligrafii jako apla — to materiał, na który naniesiono warstwę farby o pełnym nasyceniu na całą jego powierzchnię. Jest to popularna alternatywa dla droższych materiałów barwionych w masie.
Etykiety pasują do większości popularnych drukarek termotransferowych, w tym modeli marek TSC, Zebra, Citizen, Godex oraz SATO.