42,53 zł (52,31 zł z VAT)
netto / cena za rolkę
| Typ nośnika | Etykieta |
|---|---|
| Szerokość | 102 mm |
| Długość | 152 mm |
| Rodzaj druku | Termotransferowy |
| Ilość w rolce | 500 szt. |
| Ilość rolek w op. | 10 szt. |
| Rdzeń rolki | 40 / 76 mm |
| Klej | Trwały |
| Materiał | Papier matowy |
| Opis | Kolorowa etykieta 102 × 152 mm z trwałym klejem |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 9 | — | 42,53 zł |
| 10 - 40 | 2.42 % | 41,50 zł |
| 41+ | 5.95 % | 40,00 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 9 | — | 42,53 zł |
| 10 - 40 | 2.42 % | 41,50 zł |
| 41+ | 5.95 % | 40,00 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 9 | — | 42,53 zł |
| 10 - 40 | 2.42 % | 41,50 zł |
| 41+ | 5.95 % | 40,00 zł |
Dostępność: 3-5 dni w magazynie
to prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: 786 660 607
mail: kontakt@drukarniawiw.com.pl
Etykieta zadrukowana jednolitym kolorem — często określana w poligrafii jako apla — to materiał, na który naniesiono warstwę farby o pełnym nasyceniu na całą jego powierzchnię. Jest to popularna alternatywa dla droższych materiałów barwionych w masie.
Etykiety pasują do większości popularnych drukarek termotransferowych, w tym modeli marek TSC, Zebra, Citizen, Godex oraz SATO.