31,75 zł (39,05 zł z VAT)
| Typ nośnika | Etykieta |
|---|---|
| Szerokość | 75 mm |
| Długość | 50 mm |
| Rodzaj druku | Termotransferowy |
| Ilość w rolce | 1000 szt. |
| Ilość rolek w op. | 10 szt. |
| Rdzeń rolki | 25 / 40 / 76 mm |
| Klej | Trwały |
| Materiał | Folia PP – BM461 |
| Opis | Biała etykieta foliowa PP 75 × 50 mm z trwałym klejem |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 10 | — | 31,75 zł |
| 11 - 40 | 3.94 % | 30,50 zł |
| 41+ | 7.5 % | 29,37 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 10 | — | 31,75 zł |
| 11 - 40 | 3.94 % | 30,50 zł |
| 41+ | 7.5 % | 29,37 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 10 | — | 31,75 zł |
| 11 - 40 | 3.94 % | 30,50 zł |
| 41+ | 7.5 % | 29,37 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 10 | — | 31,75 zł |
| 11 - 40 | 3.94 % | 30,50 zł |
| 41+ | 7.5 % | 29,37 zł |
Cena za rolkę (1000szt.)
Dostępność: 2 dni w magazynie
to prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: 786 660 607
mail: kontakt@drukarniawiw.com.pl
Etykieta z folii polipropylenowej (PP) to wytrzymałe i elastyczne rozwiązanie do oznaczania produktów, szczególnie tych narażonych na trudne warunki lub wymagających dopasowania do kształtu opakowania.
Etykiety pasują do większości popularnych drukarek etykiet, w tym modeli marek TSC, Zebra, Citizen, Godex oraz SATO.