40,53 zł (49,85 zł z VAT)
netto / cena za rolkę
| Typ nośnika | Etykieta |
|---|---|
| Szerokość | 100 mm |
| Długość | 150 mm |
| Rodzaj druku | Termotransferowy |
| Ilość w rolce | 500 szt. |
| Ilość rolek w op. | 10 szt. |
| Rdzeń rolki | 40 mm |
| Klej | Trwały |
| Materiał | Papier matowy |
| Opis | Kolorowa etykieta 100 × 150 mm z trwałym klejem |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 9 | — | 40,53 zł |
| 10 - 40 | 1.43 % | 39,95 zł |
| 41+ | 8.22 % | 37,20 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 9 | — | 40,53 zł |
| 10 - 40 | 1.43 % | 39,95 zł |
| 41+ | 8.22 % | 37,20 zł |
Dostępność: 3-5 dni w magazynie
to prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: 786 660 607
mail: kontakt@drukarniawiw.com.pl
Etykieta zadrukowana jednolitym kolorem — często określana w poligrafii jako apla — to materiał, na który naniesiono warstwę farby o pełnym nasyceniu na całą jego powierzchnię. Jest to popularna alternatywa dla droższych materiałów barwionych w masie.
Etykiety pasują do większości popularnych drukarek termotransferowych, w tym modeli marek TSC, Zebra, Citizen, Godex oraz SATO.