39,80 zł (48,95 zł z VAT)
netto / cena za rolkę
| Typ nośnika | Etykieta |
|---|---|
| Długość | 100 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Rodzaj druku | Termotransferowy |
| Ilość w rolce | 1000 szt. |
| Ilość rolek w op. | 8 szt. |
| Rdzeń rolki | 25 / 40 / 50 / 76 mm |
| Klej | Trwały |
| Materiał | Papier matowy |
| Opis | Biała etykieta z mocnym klejem 100 × 100 mm bez perforacji |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 8 | — | 39,80 zł |
| 9 - 30 | 6.41 % | 37,25 zł |
| 31+ | 14.3 % | 34,11 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 8 | — | 39,80 zł |
| 9 - 30 | 6.41 % | 37,25 zł |
| 31+ | 14.3 % | 34,11 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 8 | — | 39,80 zł |
| 9 - 30 | 6.41 % | 37,25 zł |
| 31+ | 14.3 % | 34,11 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 8 | — | 39,80 zł |
| 9 - 30 | 6.41 % | 37,25 zł |
| 31+ | 14.3 % | 34,11 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 8 | — | 39,80 zł |
| 9 - 30 | 6.41 % | 37,25 zł |
| 31+ | 14.3 % | 34,11 zł |
Dostępność: 2 dni w magazynie
to prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: 786 660 607
mail: kontakt@drukarniawiw.com.pl
Etykieta papierowa na której nadruk wykonujemy przy użyciu taśmy termotransferowej.
Druk termotransferowy cechuje się zwiększoną trwałością i odpornością na ścieranie.
Etykiety są również odporne na oddziaływanie promieni UV.
Etykieta papierowa pasuje do drukarek termotransferowych takich jak:
TSC, ZEBRA, CITIZEN, GODEX, SATO.