70,00 zł (86,10 zł z VAT)
netto / cena za rolkę
| Typ nośnika | Etykieta |
|---|---|
| Długość | 210 mm |
| Szerokość | 148 mm |
| Rodzaj druku | Termotransferowy |
| Ilość w rolce | 700 szt. |
| Ilość rolek w op. | 4 |
| Rdzeń rolki | 40 mm / 76 mm |
| Klej | Trwały |
| Materiał | Papier matowy |
| Opis | Biała etykieta z mocnym klejem 148 × 210 mm z perforacją |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 4 | — | 70,00 zł |
| 5 - 24 | 2.86 % | 68,00 zł |
| 25+ | 7.14 % | 65,00 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 4 | — | 70,00 zł |
| 5 - 24 | 2.86 % | 68,00 zł |
| 25+ | 7.14 % | 65,00 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 4 | — | 70,00 zł |
| 5 - 24 | 2.86 % | 68,00 zł |
| 25+ | 7.14 % | 65,00 zł |
Dostępność: 2 dni w magazynie
to prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: 786 660 607
mail: kontakt@drukarniawiw.com.pl
Etykieta papierowa na której nadruk wykonujemy przy użyciu taśmy termotransferowej.
Druk termotransferowy cechuje się zwiększoną trwałością i odpornością na ścieranie.
Etykiety są również odporne na oddziaływanie promieni UV.
Etykieta papierowa pasuje do drukarek termotransferowych takich jak:
TSC, ZEBRA, CITIZEN, GODEX, SATO.