39,70 zł (48,83 zł z VAT)
netto / cena za rolkę
| Typ nośnika | Etykieta |
|---|---|
| Szerokość | 74 mm |
| Długość | 104 mm |
| Rodzaj druku | Termotransferowy |
| Ilość w rolce | 700 szt. |
| Ilość rolek w op. | 27 szt. |
| Rdzeń rolki | 40 mm |
| Klej | Trwały |
| Materiał | Papier matowy |
| Opis | Biała etykieta z mocnym klejem 74 × 104 mm z perforacją |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 9 | — | 39,70 zł |
| 10 - 27 | 5.04 % | 37,70 zł |
| 28+ | 16.12 % | 33,30 zł |
| Ilość | Discount (%) | Cena |
|---|---|---|
| 9 | — | 39,70 zł |
| 10 - 27 | 5.04 % | 37,70 zł |
| 28+ | 16.12 % | 33,30 zł |
Dostępność: 2 dni w magazynie
to prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: 786 660 607
mail: kontakt@drukarniawiw.com.pl
Etykiety papierowa na której nadruk wykonujemy przy użyciu taśmy termotransferowej.
Druk termotransferowy cechuje się zwiększoną trwałością i odpornością na ścieranie.
Etykiety są również odporne na oddziaływanie promieni UV.
Etykieta papierowa pasuje do drukarek termotransferowych takich jak:
TSC, ZEBRA, CITIZEN, GODEX, SATO.