108,00 zł (132,84 zł z VAT)
| Typ nośnika | Etykieta |
|---|---|
| Szerokość | 36 mm |
| Długość | 18 mm |
| Rodzaj druku | Termotransferowy |
| Ilość w rolce | 500 szt. |
| Ilość rolek w op. | 3 szt. |
| Rdzeń rolki | 40 mm |
| Klej | Trwały |
| Materiał | Folia srebrna, czarny trwały nadruk kalką żywiczną |
| Opis | Etykieta 36 × 18 mm z folii srebrnej z trwałym nadrukiem; brak możliwości ponownego naklejenia |
Cena netto za rolkę (500szt.)
Dostępność: 2-5 dni
to prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: 786 660 607
mail: kontakt@drukarniawiw.com.pl
Etykieta VOID to specjalistyczna plomba zabezpieczająca, której główną cechą jest trwałe i widoczne sygnalizowanie próby jej naruszenia. Stanowi bezpośredni dowód ingerencji w integralność produktu lub opakowania — kluczowy element w logistyce i handlu.